Narzuty do sypialni, czy wiesz?


Narzuty do sypilani

Narzuty do sypialni

Każdy chciałby, żeby jego mieszkanie było wyjątkowe i pokazywało indywidualny styl właściciela. Ponieważ jednak nie zawsze da się to osiągnąć poprzez zakup mebli, które są drogie, warto zainteresować się kwestią dodatków. Jednym z najbardziej efektownych elementów dekoracyjnych mogą być narzuty do sypialni, które można dobrać pod kolor ścian pomieszczenia lub pod kolor pościeli. Dzięki narzutom każde łóżko będzie wyglądało elegancko i nie będzie wymagało chowania pościeli na noc, ponieważ narzuty do sypialni dodatkowo sprawią, że pościel w ciągu dnia nie będzie się kurzyć.

Ten efektowny element jest dostępny w dużej ilości wzorów, stylów i kolorów. Można wybrać na przykład narzutę patchworkową, czyli zszywaną z małych fragmentów różnych materiałów, tworzących skomplikowane wzory. Popularne są również narzuty do sypialni pikowane, które świetnie pasują do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym albo skandynawskim. Dzieciom spodobają się wzory z postaciami z kreskówek albo ze zwierzątkami.

Część osób chętnie wykorzystuje narzuty do sypialni jako dodatkowe okrycie w zimie, ponieważ mogą być one dodatkiem do cienkiej kołdry, który łatwo zwinąć i zrzucić z łóżka, jeśli zajdzie taka potrzeba. Pranie narzut jest całkiem proste, ponieważ zazwyczaj mieszczą się one w bębnie nowoczesnych pralek. Oczywiście nie każda narzuta może być prana w pralce – wyjątkiem są na przykład narzuty z wełny czesankowej, które pierze się wyłącznie w dobrych pralniach ekologicznych lub chemicznych, aby uniknąć sfilcowania delikatnego materiału.


Otagowano: 

Kategoria: Wyposażenie domu

Możliwość komentowania została wyłączona.